Galerie

01_img

Kate Matl Stereo

01_img

Kate Matl
Dj BoBo
Jesse Ritch
Live from Szeged

01_img

Kate Matl
Burned away

01_img
01_img

Kate Matl
4
Tassimo

01_img
01_img
01_img
01_img

Akce

ZÁŘÍ / SEPTEMBER 
 
5.09.   WALDKIRCHEN ( DE ) Kate is performing @ Gala event of GARHAMMER 
6.09    WALDKIRCHEN ( DE ) Kate is performing @ Gala event of GARHAMMER 
13.09  FFB MUNCHEN ( DE ) Kate is performing @ Event of FUCHSWEBER
14.09  BUDAPEST ( HU )  Concert with DjBoBo in BUDAPEST PARK 
17.09  CHAM ( DE )
18.09  CHAM ( DE )
19.09  MARKTREDWITZ ( DE )
20.09  SCHWANDORF  ( DE )
21.09  WEILHEIM ( DE )
26.09  BUHLOE ( DE )
27.09  BAD REICHENHALL ( DE ) Kate is performing @ Gala event JUNGHAUS 
 
ŘÍJEN / OCTOBER  
 
2.10    BAD MARGENTHEIM ( DE )
4.10.   REGEN ( DE ) 
5.10.   MURNAU ( DE )
11.10  WOLFRATHAUSEN ( DE )
12.10  AUGSBURG  ( DE ) Kate is performing @ Gala event of JUNG 
15.10  RIESBACH ( DE )

Chcete více informací o Kate?… Vyplňte email

Kate Matl

Kate Matl je zpěvačka s českými kořeny působíci právážně v zahraničí, momentálně v Evrope…

Hudební vlohy Kate Matl zdědila po rodičích – její otec Lubomír Mátl je sbormistr a matka Jiřina Mátlová je hudební teoretička, k hudbě tak byla vedena od malička. Zpívala v Kühnově dětském sboru – jednom z nejvýznamnějších dětských kolektivů v České republice a vystupovala např. v dětském muzikálu Kocour v botách po boku Václava Neckáře.

Po studiích v Paříži na francouzském Collegue, absolutoriu konzervatoře Jaroslava Ježka a doprovodného studia Tanečního centra na Karlově univerzitě v Praze se naplno pustila do zpívání a koncertování, kterému se věnovala již při studiích. Ztvárnila role v různých muzikálech – Vlasy, Pomáda, Monte Cristo, Dracula (kde ztvarnila roli Adriany, Sandry a alternovala se s Ivetou Bartošovou). Účastnila se koncertního turné Mise v hlavní roli s Danielem Hůlkou, spolupracovala také s taneční skupinou Uno (projekty Malá mořská víla a Carmen).

V zahraničí koncertovala např. na BMW tour Formule 1 po Evropě a Asii, Peirre-Lang tour v Asii nebo GQ shows po Evropě. Ve Švýcarsku natočila a vydala píseň „In the club on the Floor“ s DJ Tanja La Croix, v Německu navázala spolupráci se světově známým hudebníkem, DJ Bobo. Před dvěma lety vystupovala na jeho evropském tour a následně se stala jeho hlavní zpěvačkou. V letošním roce DJ Bobo vyrazil na další tour a to opět s Kate Matl po boku. Společně s ním a Michalem Davidem také vystoupila na koncertě v pražské O2 Areně.

Kate Matl nezapomíná ovšem ani na Českou republiku, jiż v době studií vydala společně s Věrou Špinarovou a dalšími předními českými zpěvačkami CD kompilaci „Co láska si žádá“ a vystupuje zde na svých pravidelných „Voice of Budha“ – hudebních večerech.

Na jaře roku 2015 Kate Matl vydala své debutové EP album s názvem MONO ve stylu POP s prvky electro, které obsahuje dva silné singly – „STEREO“ a „SONG OF FOREVER“. Album vznikalo ve Švédsku, Německu a České republice a spolupracovala na něm s autory tvořícími např. pro Britney Spears nebo Miley CyrusJoakim Haukaas a Charlie Mason. K písni STEREO natočila videoklip, jehož režie se ujal Yemi AD. Tématem tohoto hudebního videa není pouze zdvojování z Mona do Sterea, ale i do dalších rozsáhlejších poloh a dimenzí.

Chcete mít aktuální informace o mě a mé práci?

>> <<